Voi mahotonta, kun te olette kilttejä. Varpun pikkusormet ja jalat pysyvät nyt lämpiminä, kun te taitavat neulojat, A+a:n sukkataituri A ja Me, myself & I:n lapasloihtija Mar3ngi, olette pistäneet puikot heilumaan. Täällä koitetaan nyt juonia jotain vastalahjaa. Ja korttikin pääsi suorilta kollaasiin, aihe oli täydellinen ja tuskin sattumaa. Kiitos, olette kultaisia!
Thihii, olkaatten hyvä :)ps. pikku A:n terveiset Varpulle:"Ä.-äö,0.´öö-vlgf vnklllcv,. ……….. x" (ylsi tuohon näppikselle ja kirjoitti jotain vauvakieltä, kun en minä ainakaan ymmärrä tekstistä mitään?)
Katselin noita villasukkia. Ne on IHANAT. Hienoa kun on ihmisiä jotka osaavat kutoa !! Onnittelut uudelle omistajalle
No tepä saitte kivat neulomukset ja varmasti ihanan lämpöiset 🙂 Mun piti kommentoida jo tuonne alemmas niistä lapasista, mutta taitaa asia olla tällä erää hoidossa. Jouluhulina töissä on niin valtava tällä hetkellä, etten ehtinyt heti vastata.Anu
kiitos Anu, ei hätää, tosiaan tumput jo hoidossa. Mutta jos puikot lomalla kutisee, niin kyllä me voidaan toisetkin tilata =)